Atsiliepimai

Karolis Ščerbauskas (įsigijo STC-3000)
„Labai ačiū už greitą ir profesionalią pagalbą :)!!”

Vilma Nekrošienė (Įsigijo Inkubatorių InToJon „RoboCipa V2.0“)
„Tikrai geras inkubatorius, labai lengvas naudojimas. Esu be galo dėkinga už tokį gerą daiktą. Prieš tai turėjau gamykllinį pigiuką, tai buvau nusivylus viskuom, bet šis inkubatorius nerealus👌, tikrai rekomenduoju😉👍 „

Povilas (įsigijo apšvietimo ir temperatūros valdiklį (augintuvėms) „TJ-101 )
„Dėkingas, Tomai, už greitą pagaminimą ir pačiu laiku pristatytą valdikli. Įmontavau į naują augintuvę. Patalpos temperatūros sekti nereikia ,tai atlieka valdiklis, palaikydamas užduotą temperatūrą augintuvėje. Apšvietimas šiuo periodu dirba visą parą,.”

Snieguolė (Įsigijo Inkubatorių InToJon „RoboCipa V1.1”)
Esu stipriai nustebusi šiuo inkubatoriumi geraja prasme. Ne vieną inkubatorių esu išbandžiusi, bet tokių gerų rezultatų neesu turėjusi kaip su šiuo RoboCipa. Patogus, lengvas naudojimasis. Inkubatorius pilnai automatizuotas, tai bene vienintėlis darbas kurį reikia daryti, tai ipilti vandens ir antroje perėjimo pusėje pravėdinti.
Pardavėjo bendravimas 100 balų! Kalbėjom telefonu prieš užsakymą, viską paaiškino, o ir kitas ūkio temas palietus davė patarimų.
Kadangi jam buvo pakeliui, mano inkubaorių pristatė pats. Esu labai laiminga, ir pajungė ir parodė kaip kas ir papasakojo viską smulkiai.
Labai mandagus, profesionalus ir daug žinių sukaupęs žmogus.
Žadėjo greitu metu daryti ir didesnį inkubatorių. Labai laukiu kada pasirodys, čiupsiu ir jį.

Tomas Dumbrava (Įsigijo Inkubatorių InToJon „RoboCipa V1.1”)
„Labai geras ir kokybiškas inkubatorius, automatinis vartymas, temperatūra tolygiai laikosi. Paprasta ir lengva naudotis ,kiaušiniai ritasi laiku. Patarčiau isigyti tokį inkubatoriu! „

Atsiliepimas iš Facebook’o
Pirkau inkubatorių iš Laisvas ūkis, tikrai rekomenduoju. Viskas apgalvota iki paskutinio taško, superinis inkubatorius, nekeisčiau į jokį kitą. Tikrai patariu kreiptis į Tomą, jo rankose atgyja net seni ir sugedę inkubatoriai. Rekomenduoju 100%

Jolita (Įsigijo Inkubatorių InToJon „RoboCipa V1.1”)
Ačiū labai už gerą ir kokybišką inkubatorių RoboCipa V 1,1, paprasta ir lengva juo naudotis, pilnai automatizuotas yra taupus elektros atžvilgiu.Pardavėjas nuoširdus pasidalina savo patirtimi, negaili savo sukauptų žinių,susirašinėjam jei kas neaišku, nes aš esu naujokė tuoj sritį.Rekomenduoju įsigyti tokį inkubatorių!…..

Snieguolė (įsigijo kiaušinių vartyklę 55-56vnt. „InToJon“ )
Esu turėjusi tokią kinišką vartyklę plasmasinę visą, sunku su ja, nestabili, judanti. O ši vartyklė labai tvirta, šonai iš metalo, paėmus į rankas nejuda, labai patogu ištraukti kiaušinius iš inkubatoriaus, kai jau reikia juos perkelti iš vartyklės ant grotelių. Seniau iš tos plasmasinės ištraukdavau kiaušinius po vieną atsargiai, tada tik ištraukdavau ją iš inkubatoriaus, o šią traukiu drąsiai su kiaušiniais ir patogiai viską persidedu.

Martynas (Įsigijo Inkubatorių InToJon „RoboCipa V1.1”)
Labai ačiū už puikų ir kokybišką aptarnavimą. Paskambinus viską susitarėm, paaiškino, išsiuntė, greitai pristatė, malonu dirbti su tokiais žmonėmis. Inkubatorius puikios kokybės, perinimas labai sklandus ir lengvas. AčiūAtsiliepimas iš Facebook’o
„Ir vėl noriu padėkot jums,Tomai už kantrybę,laiko gaišimą..galvojom nebeprikelt ,jau,šito aparato..nu bet ir galvą žmogus,sugebėjimų turi -burtininkas vienu žodžiu…”

Povilas (Įsigijo Apšvietimo valdiklis „TJ-001″)
„Sveiki, Tomai. Dėkingas už siuntinuką. Valdiklis dirba labai gerai,
Labai normaliai dirba dimeris, pakankamai ilgas „pilno“ užsižiebimo laikas. Įjungimų- išjungimų skaičius net ir didesnis negu mes kalbėjom. Sėkmės kuriant ir gaminant nestandartinius valdiklius. Pagarbiai Povilas „

Atsiliepimas iš Facebook’o
„Pirkom tą putplastinį inkubatorių, žąsiukai jau pypsi, man, asmeniškai, tikrai, patiko, ekonomiškas, kol kas labai gerai, vėl 50 žasiukų uždėjau… Ir nebrangus, ir patikimas… REKOMENDUOJU pirkti iš Tomo…”